Pazar ve kermes ziyareti

Pazar ve kermes ziyareti

Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzman Dr. Nezih Yalçın, Akdağmadeni Perşembe Pazarını ve deprem bölgesine destek amacıyla açılan kermesi ziyaret etti.

Pazar esnafı ve vatandaşlarla hasbihalden sonra kermesi ziyaret eden Belediye Başkanı Nezih Yalçın, kermesi düzenleyen gönüllü kadınlara teşekkür etti. 

GÖNÜLLÜ ANALAR GRUBU’NDAN KERMES

Depremzedelere yardım için açılan kermesi ziyaret ederek konuyla alakalı değerlendirme yapan Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın, “Depremin ilk saatlerinden itibaren Akdağmadeni halkı olarak yediden yetmişe hepimiz kardeşlerimiz için seferber olduk.  Depremin üzerinden 1 aydan fazla zaman geçmiş olmasına rağmen Kurumlarımız, sivil toplum örgütlerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte hem bölgeye desteğimiz aralıksız sürdürüyor; bir taraftan da ilçemizde misafir ettiğimiz kardeşlerimizin yarasını sarmaya gayret ediyoruz.  İlçemizin fedakar kadınlarından oluşan ‘Gönüllü Analar Grubu’muzun organize ettiği ve geliri deprem bölgesinden talep edilen ihtiyaçlara harcanacak olan bu hayır kermesine halkımızın yoğun ilgi gösterdiğini görmek mutluluk verici. Aziz milletimizin her ferdi gibi içi yanan, kanayan yaraya merhem olabilme adına gayret eden tüm kardeşlerime ve Akdağmadeni Gönüllü Analar Grubu'na teşekkür ediyorum” dedi.


Powered by Froala Editor